معرفی 5 موزه اتریش

معرفی  5 موزه اتریش

اگر از مسافرین تورهای اتریش هستید بدانید که اتریش دارای موزه های بسیاری است.  از قرن 18 تا اوایل قرن بیستم، اتریش با داشتن برخی از مشهورترین هنرمندان و نوازندگان جهان مانند بتهوون، موتزارت و گوستاو کلامت به قطب فرهنگی هنری جهان تبدیل شده بود. این شکوفایی هنر به دلیل حمایت حامیان سلطنتی هابسبورگ به موسیقی و هنر بود.خوشبختانه، بسیاری از این آثار بزرگ در حال حاضر در موزه های اتریش موجود است. به غیر از هنرهای تجسمی، بسیاری از موزه های اتریش مجموعه های از تاریخ عظیم مربوط  به گذشته هستند. با آژانس مسافرتی کارینا پرواز باشید تا برخی از موزه های اتریش را ببنیم:

جهت اطلاع ازچگونگی اخذ ویزای شینگن تضمینی می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید مراجعه کنید.

موزه هنرهای زیبا وین  Kunsthistorisches Museum, Vienna

یک موزه با داخلی خیره کننده که عاشقان هنر نمی خواهند این موزه را از دست بدهند . این موزه به عنوان موزه هنرهای زیبا شناخته می شود  و برای نشان دادن کارهای هنری هابسبورگ ساخته شده بود. در سال 1891 این موزه توسط امپراتور فرانتس جوزف ساخته شد و در آن مجموعه وسیعی از نقاشی های میکل آنژ، روبنس، رامبراند، دورر و رافائل قرار دارد. دیگر آثار برجسته شامل آثار باستانی، سکه ها و آلات موسیقی تاریخی است.

 موزه های اتریش

موزه تاریخ طبیعی وین    Naturhistorisches Museum, Vienna

این موزه به طور کامل به تاریخ طبیعی اختصاص دارد، موزه تاریخ طبیعی در وین  ابتدا  به عنوان موزه هنر افتتاح شد. در این موزه بیش از 30 میلیون عتیقه وجو دارد که قدمت آنها به 250000 هزار سال پیش بر می گردد و تاریخ، تکامل و انواع زندگی را بر روی زمین به نمایش می گذارد. این موزه به خاطر مجموعه وسیعی از استخوان های دایناسور و بزرگترین نمایشگاه شهاب سنگ های جهان شناخته شده است. یکی دیگر از نمونه های برجسته این موزه مجسمه 28  هزار ساله ای است که یکی از معروف ترین مجسمه های تاریخی می باشد. در طبقه پایین این موزه گونه های گیاهی و حیوانی هم قرار دارد.

 موزه های اتریش

موزه ارتش وین  Heeresgeschichtliches Museum, Vienna

این موزه به عنوان موزه نظامی ارتش معروف است و به عنوان یکی از مهمترین موزه های تاریخ در جهان شناخته شده و توانسته است این شهرت را با مجموعه ای از مهم ترین آثار مهم نظامی حفظ کند. این موزه از اواخر قرن 16 تا سال 1918 سرنوشت اتریش پس از نابودی تا سال 1945 برایمان بازگو می کند. در حیاط موزه تعدادی از تانک هایی شوروی قرار دارد. موزه نظامی مجموعه ای چشمگیر از سلاح ها، مدال و مدال افتخار، کلاه های نبرد و بقایای وحشیانه نازی ها را دارد.شما عزیزان میتوانید با اخذ ویزای اتریش و سفر به اتریش از این موزه دیدن کنید


 موزه های اتریش

خانه موتزارت در سالزبورگ  Mozart’s Birthplace, Salzburg

اگر شما طرفدار موسیقی هستید، یکی از آهنگسازان برجسته تاریخ، در اتریش می باشد. خانه موتزارت در خیابانی در سالزبورگ در حال حاضر یکی از محبوب ترین موزه های جهان است. این خانه در سالزبورگ مربوط به قرن 18 می باشد . سالزبورگ یکی از جذاب ترین شهرهای اروپا است که مملو از جاذبه های فرهنگی و هنری ، معماری متعلق به قرن 14 و 15 میلادی می باشد.

 موزه های اتریش

موزیومس‌ کوارتیه   MuseumsQuartier, Vienna

موزیومس‌ کوارتیه مخلوطی از ساختمان های باروک است (که زمانی اصطبل امپراطور بود) . این مجتمع موزه های چندگانه را شامل می شود، از جمله موزه لئوپولد که دارای بزرگترین مجموعه ای از آثار هنری قرن 19 می باشد ، موزه هنر مدرن ، تالار هنر ، موزه تزوم ، مرکز معماری وین ، تانتزکوارتیه و چندین کافه .

 موزه های اتریش