تفریحات رایگان اتریش در تور اتریش

 تفریحات رایگان اتریش در تور اتریش

پایتخت اتریش، وین یکی از زیباترین شهرهای اروپا است که محبوبیت ، جذابیب و فرهنگ غنی در آن نهفته است. همراه آژانس مسافرتی کارینا پرواز باشید تا  تجربیات شگفت انگیز  و تفریحات رایگان وین اتریش  را برای شما توضیح دهیم . جهت اطلاع از قیمت اخذ ویزا اتریش و  قیمت تور های اتریش با مشاوران ما در تماس باشید.

  

شنا در دانوب

دانوب رودخانه ای که از آلمان، اتریش، اسلواکی و مجارستان عبور می کند، به عنوان یک پناهگاه از گرمای تابستان به وین مراجعه می کند . رود دانوب منطقه مورد علاقه برای کسانی که آفتاب گرفتن و استراحت را دوست دارند، می باشد و دارای سواحل خانوادگی ، پارک کوهنوردی است که البته کاملا رایگان است.

 تفریح رایگان اتریش

 سه شنبه موزهMAK را ببینید

این موزه شگفت انگیز متنوع ترین آثار هنری را برای هنر دوستان عرضه می کند. بسیاری از نمایشگاه ها در طول سال در موضوعات مختلفی از جمله معماری، طراحی و مد اجرا می شود. سه شنبه شب، زمانی است که همه نمایشگاه ها به صورت رایگان برای مردم باز می شود.

  

سینما در فضای باز تجربه ای عالی در تورهای اتریش

در طول تابستان، شمار زیادی از سینماها در فضای  باز در سراسر شهر باز می شود، فیلم ها هر سبکی را نمایش می دهد و متنوع می باشد. جزئیات بیشتر را می توان در اینجا یافت.

جشنواره ها و کنسرت های اتریش

وین سرزمین موسیقی جادویی است که مناسب برای هر سلیقه است. دوستداران موسیقی کلاسیک می توانند بدون داشتن کمترین هزینه از کنسرت های مختلفی لذت ببرند، از کنسرت شگفت انگیز شبانه تا کنسرت های کارول در کلیسای سنت استفان در زمان کریسمس. برای طرفداران الکترونیک، B72 و The Chelsea در طول سال و دربسیاری از جشنواره های آزاد پخش می شود و تعدادی از جشنواره های موسیقی رایگان مانند جشنواره دانوب هم وجود دارد.این جشنواره های زیبا را در تور اتریش ببنید.

 تفریح رایگان اتریش

موزه های وین

در اولین روز یکشنبه هر ماه، بسیاری از موزه ها در اطراف شهر درهای خود را برای عموم مردم باز می کنند. موزه Wien Karlsplatz، Römermuseum، MAK و Otto Wagner Hofpavillon Hietzing جزء موزه های رایگان  هستند.

کاوش در شهر توسط دوچرخه

دوچرخه سواری در شهر وین برای چند ساعت اول و بعد از آن به هزینه های (3-4 یورو) رایگان است. وین ایده آل برای دوچرخه سواری در امتداد رودخانه دانوب می باشد.

تفریح رایگان اتریش

لذت بردن از تستر رایگان درNaschmarkt

در امتداد کوه ها و بازار مواد غذایی که از قرن شانزدهم وین ساخته شده نمونه هایی از غذاهای اتریشی و ترکی در قالب تستر ارائه می شود. Naschmarkt که از قدیمی ترین و بزرگترین بازار وین است این نوع تستر ها را ارائه می دهد.

  اخذ ویزا اتریش و تور های ارزان اتریش را از کارینا پرواز بخواهید.

تفریح رایگان اتریش