بهترین جاذبه های گردشگری اتریش در تورهای اتریش (قسمت دوم)

بهترین جاذبه های گردشگری اتریش در تورهای اتریش (قسمت دوم)

جاذبه های اتریش

ملک ابی یکی از جاذبه های اتریش Melk Abbey 

ملک ابی یکی از مشهورترین صومعه ها در جهان و مناطق گردشگری اتریش است. هر ساله بسیاری از مسافران تورهای اتریش به بازدید از این صومعه زیبا می پردازند. شما عزیزان هم جهت آگاهی از قیمت تورهای اتریش، ویزای اتریش ، اقامت اتریش میتوانید با مشاوران ما در تماس باشید . بالای صخره ای در بالای رودخانه دانوب واقع شده است، و در آب و هوای معتدل قرار گرفته است. در سال 1089 این قلعه مدرسه و کلیسایی محلی برای آموزش و یادگیری بوده است . داخل قلعه و این مجموعه یکی از بزرگترین نمونه های معماری باروک و شکوفایی  نقاشی های آن زمان بود.

 جاذبه های گردشگری اتریش

بازدید از کاخ شونبرن در تورهای اتریش  Schonbrunn Palace

کاخ شونبرن یکی از جاذبه های گردشگری وین است. این کاخ مربوط به قرون وسطی است و با کاخ ورسای برابری می کند. کاخ شونبرن دارای  1441 اتاق است و دستور ساخت آن در بین سالهای 1696 و 1712 توسط امپراتور لئوپورد داده شد . کاخ شونبرن که کاخ تابستانی امپراطور بوده دارای قدیمی ترین باغ وحش دنیا و اقامتگاهی روی تپه ایی به ارتفاع 60 متر است و از جنس سنگ مرمر است. زیبایی این کاخ را در سفر به اتریش ببینید.

 جاذبه های گردشگری اتریش

 کاخ هافبورگ   Hofburg Imperial Palace

یکی از جاذبه های وین و جاهای دیدنی اتریش، قصر امپراتوری هافبورگ است که هم اکنون اقامتگاه رئیس جمهور است. این کاخ مجموعه ای است که تا زمان جنگ جهانی اول به عنوان محل اقامت رسمی سلطنتی هاپسبورگ ها بوده است. کاخ در دوره های مختلفی تکمیل شده و شامل قسمت های مختلفی مانند اصطبل ، کتابخانه و دانشکده سواری اسپانیایی برای هاپسبورگ داشته است. بنابراین کاخ دارای معماری با سبک های گوتیک ، روکوکو، و رنسانس است. بازدید کنندگان می توانند از موزه سی سی و موزه های دیگر دیدن کنند.

جاذبه های گردشگری اتریش

قلعه هوهن سالزبورگ  Hohensalzburg Castle

این قلعه یکی از  باشکوه ترین ، بزرگترین و زیباترین قلعه های قرون وسطایی در اروپا است که بر روی بلندترین نقطه شهر سالزبورگ قرار دارد و به عنوان قلب سالزبورگ شهرت دارد.این قلعه در سال 1077 بنا شد و به مرور تکامل یافت و در سال 1892 به روی عموم باز شد. در سال 1930 و در طی جنگ جهانی اول این قلعه برای زندانی کردن ایتالیایی ها مورد استفاده قرار گرفت.

 جاذبه های گردشگری اتریش

هالستات  Hallstatt

یکی دیگر از مکان های توریستی اتریش، هالستات، یک روستای کوچک در منطقه سالزکامرگات، معروف به تولید نمک آن است.اگر از مسافرین تورهای اتریش هستید این منطقه زیبا را از دست ندهید.  نمک به مدت طولانی یک کالای مورد نظر برای حفظ و ارائه طعم غذا است و این روستا دارای سابقه طولانی در این زمینه  است. از دریاچه نمک و غارهای زیرزمینی غار نمک دیدن کنید و ببینید که انسان های ماقبل چگونه اجساد مردگان را در خانه های استخوانی دفن میکردند. واقعا یکی از مکان های منحصر به فرد در اتریش هالستات است  که باید تجربه کنید.

 جاذبه های گردشگری اتریش

 زل آم سی   Zell am See

مسلما یکی از محبوب ترین مناطق آلپ در کشور اتریش  Zell am See (زل آم سی) است. زل آم سی ، دریاچه ای است با آب های آبی و روشن که نمای کوه های آلپ اطراف در آن نمایان است. کوه ها و یخچال های در پس زمینه که پوشیده از برف است مکانی مناسب برای تفریحاتی مانند اسکی، ماهیگیری و دوچرخه سواری است. قلعه رزنبرگ نیز مربوط به قرن شانزدهم از جاذبه های بسیار دیدنی این منطقه است.

 همراه کارینا پرواز  قیمت ویزای اتریش و قیمت تورهای اتریش  را دریافت کنید و لحظاتی زیبا را در این کشور تجربه کنید.

 جاذبه های گردشگری اتریش