بهترین جاذبه های گردشگری اتریش در تورهای اتریش ( قسمت اول)

بهترین جاذبه های گردشگری اتریش در تورهای اتریش ( قسمت اول)

اتریش یک کشور غنی با تاریخ، مکان های زیبا، سنت ها و فعالیت های متمایز است. همراه با همسایگی با سوئیس، این کشور یک سرمایه در زمینه ورزش های زمستانی اروپا است. با این حال، سفر به اتریش برای توریست ها بسیار متداول شده است  که از شهرها و روستاهای تاریخی آن بازدید می کنند و در مناظر باشکوه آلپ قدم می زنند. همراه کارینا پرواز باشید تا با جاذبه های گردشگری اتریش آشنا شویم .جهت کسب اطلاع از قیمت تورهای اتریش ،  قیمت ویزای اتریش ، ویزای کانادا و ویزای انگلیس  با مشاوران ما تماس بگیرید.

قلعه هوچواسترویتز  Hochosterwitz

گفته می شود قلعه هوچواسترویتز  الهام بخش  از قرون وسطی و به قلعه زیبای خفته و قلعه های تخیلی مشهور است. این قلعه دارای 14 دروازه است که هر کدام برای حفاظت از قلعه و ساکنان آن طراحی شده اند. یک مسیر شگفت انگیز و باور نکردنی بازدیدکنندگان را به قلعه هدایت می کند، همچنین در کلیسای از سنگ مرمر و مجسمه های فراوانی تشکیل شده است. یکی از زیباترین مناطق گردشگری کشور اتریش قلعه هوچواسترویتز است.

 برترین جاذبه های گردشگری اتریش

کرمزدر وین  Krems

کرمز واقع در غرب وین و از جاذبه های گردشگری وین ، شهر تاریخی کرمز قرار دارد که رود دانوب و رودخانه های کرمز به هم می رسند. در واقع یکی از شگفت انگیز ترین دره رودها در اروپا است. کرمز یک مرکز تاریخی است و در میراث جهانی یونسکو ثبت شده است.

 برترین جاذبه های گردشگری اتریش

غار آیس ریزن ولت  Eisriesenwelt cave

غار آیس ریزن ولت به راحتی می تواند به عنوان یک پارک تفریحی برای دوستداران طبیعت و جاهای دیدنی اتریش باشد. آیس ریزن ولت که بزرگترین غار یخی دنیا است 42 کیلومتر طول دارد و در جنوب سالزبرگ قرار دارد. به دلیل اینکه دهانه غار باز است در زمستان هوای سرد از بیرون به داخل غار می رود و در تابستان هوای سرد داخل به بیرون می رود و از آب شدن یخ ها جلوگیری می کند. سالانه 200000  نفر از این غار دیدن می کنند.

 برترین جاذبه های گردشگری اتریش

بازدید از اپرای ملی وین در تورهای اتریش     Vienna State Opera

شهر وین به پایتخت جهانی موسیقی و زادگاه موسیقی دانان بزرگ شهرت دارد. در داخلی شهر  وین  یک تالار اپرا قرار دارد. اگر از مسافرین  تورهای اتریش هستید از این اپرا دیدن کنید. این اپرا که درسال ۱۸۶۹ تأسیس شده دارای ۱۷۰۹ نفر ظرفیت می‌باشد و برنامه‌های ارکستر فیلارمونیک وین در این سالن برگزار میشود. پله های سنگ مرمر و سقف نقاشی شده، یک مقصد واقعا زیبا است. پس از بمباران در جنگ جهانی دوم، معماری به سبک اصلی بازگردانده شد.

 برترین جاذبه های گردشگری اتریش

کاخ میرابل  Mirabell Palace

کاخ میرابل در سالزبورگ در اوایل قرن شانزدهم است که توسط شاهزاده اسقف اعظم ولف دیتریچ برای معشوقه اش به نشانه عشق ساخته شده است. در خارج از کاخ باغ بسیار زیبا با مجموعه مجسمه های جهانی ساخته است. این کاخ یک بار به سبک باروک و یک بار به سبک نئوکلاسیک بازسازی شده .  این کاخ به برگزاری جشن ها و مراسم سالزبورگ معروف است.

 برترین جاذبه های گردشگری اتریش

قلعه هوهن ورفن  Castle  Hohenwerfen

قلعه ایی متعلق به قرون وسطی که به دره سالزاختال Salzachtal مشرف است، اما مناظر خود قلعه در رتبه دوم قرار دارد. این قلعه راهی برای شناختن زندگی قرون وسطایی است و برج ققنوس آن نیز منظره ایی بی نظیر دارد. هنوز سیاهچاله های آن دارای ابزار اصلی هستند که جز بخش مهیج اما جذاب قلعه هستند.

شما عزیزان می توانید جهت اخذ ویزای اتریش  و تورهای اتریش با مشاوران ما در تماس باشید یا روی لینک مربوطه کلیک کنید.

برترین جاذبه های گردشگری اتریش