جشنواره های گرجستان در تورهای گرجستان

جشنواره های گرجستان در تورهای گرجستان

اگر قصد سفر به گرجستان را دارید و از مسافرین تورهای لحظه آخری گرجستان هستید ما به شما پیشنهاد می کنیم سفر خود را با یکی از جشنواره های گرجستان هماهنگ کنید.همراه آژانس مسافرتی کارینا پرواز باشید تا برخی از این جشنواره ها را به شما معرفی کنیم.

جشنواره موسیقی جم گرجستان

فستیوال جم گرجستان  در تابستان هر سال از 14 جولای لغایت 14 آگوست برابر با 25 تیرماه تا 25 مرداد ماه در شهر ساحلی آناکلیا ، برگزار می شود. گردشگران زیادی از تمام نقاط دنیا در فستیوال شرکت می کنند. این جشنواره 32 شبانه روز ادامه دارد و دی جی های مشهور جهان به نواختن 3000 قطعه موسیقی می پردازند. مسئولین برگزار کننده امکانات رفاهی با هرنوع موقعیت مالی  را برای مهمانان فراهم می آورند. امکاناتی مانند پارک آبی ، فعالیت‌های ورزشی، سرگرمی‌ها و مهمانی‌ها به‌طور رایگان قابل دسترسی‌ می‌باشد. با داشتن بلیط VIP  شما می توانید از پارکینگ ، امنیت خصوصی ، تهویه مطبوع ، فرصت دیدار با افراد مشهور و دسترسی به سالن خنک کننده با تهو مناسب استفاده کنید.

 جشنواره های گرجستان

فستیوال رنگ گرجستان

این جشن هم مانند  جشن رنگ هند می باشد. در این جشن یک روزه گردشگران در کنار دریاچه لاک پشت تفلیس گرجستان دور هم جمع شده و با پرتاب پودرهای رنگی شادی می کنند.سال گذشته این جشنواره همزمان با جشنواره موزیک تفلیس برگزار شد و با رقص و موسیقی میزبان گردشگران زیادی بود .

 جشنواره های گرجستان

تبیلیسوبا ،فستیوال جشن تولد تفلیس 

یکی از معروفترین جشن های گرجستان جشن تبیلیسوبا است. این جشن به مناسبت تولد پایتخت گرجستان و در آخرین هفته اکتبر می باشد. در این فستیوال با انواع خوراکی های گرجستان شامل میوه ها ، سبزیجات ، پنیر ، لواشک ، خینکالی ، صنایع دستی ، نمایش ، موسیقی، رقص و آتش بازی از مهمانان پذیرایی می شود.

جشنواره پنیر

جشنواره ایی مخصوص علاقه مندان به پنیر . در این جشنواره با مراحل سنتی تهیه انواع پنیر های محلی قفقاز آشنا می شوید در عین حال میتوانید از انواع آن بچشید. این جشنواره تابستانی در 24 جولای ( دوم مرداد ) آغاز می شود. بهتر است بدانید جشنواره پنیر از سال 2015 به صورت مشترک بین سه کشور آذربایجان ، ارمنستان و گرجستان برگزار می شود. هرکدام از کشورها که در این جشنواره برنده شوند میزبان جشنواره در سال بعد خواهند بود.

 جشنواره های گرجستان

جشنواره میگو

جشنواره میگو در جزیره جکیل برگزار می شود و از جشنواره های  محبوب مردم است که بهترین غذاهای گرجستان از جمله میگو در آن طبخ میشود.  در این جشنواره هم می توانید از بهترین غذاها ، نوشیدنی ها، تورهای قایقرانی میگو و صنایع دستی گرجستان لذت ببرید.

کارینا پرواز تورهای متنوعی برای کشور گرجستان ارائه می دهد. از جمله تورهای ارزان گرجستان ، تورهای لحظه آخری گرجستان .