جاذبه های سافاری دبی

جاذبه های سافاری کویر در دبی

جاذبه های سافاری کویر در دبی 

 سافاری در تورهای دبی

دبی پایتخت امارات متحده عربی به عنوان لوکس ترین شهر در خلیج فارس نامیده می شود. در آسمان پر زرق و برق و شب زنده دار دبی یک تجربه عجیب و غنی باقی می ماند و آن سافاری در صحراهای دبی است.سافاری یکی از تفریحات پر طرفدار مسافران تورهای دبی می باشد، کارینا پرواز به شما عزیزان تورهای ارزان دبی و یا تورهای لحظه آخری دبی را پیشنهاد می دهد. جهت آگاهی از قیمت تورهای دبی با مشاوران ما در تماس باشید.  تجربه ایی پرجنب و جوش و بی نظیر شامل : تماشای حیات وحش ، سرگرمی های شبانه در چادرهای عربی همراه با غذاهای عربی و موسیقی عربی  ، بالن سواری و ... در صحرای بزرگ عربستان. 

طلوع آفتاب  خورشید را از روی تپه ها بگیرید

در کویر عربستان بزرگترین افق و درخشان ترین خورشید را می توانید پیدا کنید . صبح خود را در جذابیت طلایی شروع کنید و بهترین فرصت برای عکاسی فتوژنیک را از دست ندهید.

جاذبه های سافاری کویر در دبی

کاوش در صحرای دبی

این فعالیت هیجان انگیز در ساعات صبحگاهی با جیپ سواری  4 × 4 SUV در میان کویر آغاز می شود. معمولا جیپ ها شما را از اردوگاه سوارکرده و برای سواری هیجان انگیز 30 دقیقه ایی شمارا به دل کویر میبرند. مسافران با پرداخت هزینه بیشتر می توانند  از Hummer Desert Safari استفاده کنند.

شتر سواری درتورهای دبی

شتر سواری در دبی معمولا 45 دقیقه در منطقه ایی حفاظت شده زمان می برد . میتوانید حیات وحش کویر را کشف کنید و با مهاجرت پرنده گان فالکون  عکس بگیرید.

جاذبه های سافاری کویر در دبی

تجربه هیجان انگیز اسکی بر روی  شن و ماسه بیابانی

اسکی روی شن و ماسه ورزشی هیجان انگیز است که فقط و فقط مختص کویر می باشد. تپه هایی 200-300 متری از ماسه در کویر دبی وجود دارند که بسیار ایده آل برای این تفریح صحرایی است.

جاذبه های سافاری کویر در دبی

موتور سواری در صحرای دبی

یکی از هیجان انگیز ترین تفریحات و ماجراجویی سافاری دبی ،  موتور سواری است .  از کنار منحنی تپه ها بالا روید و شیب تپه را مانند یک خیابان یک طرفه با سرعت طی کنید.

جاذبه های سافاری کویر در دبی

بالن سواری در دبی

سافاری با بالون نمای 360 درجه از صحرای عربستان را به شما هدیه می دهد . این بالن ها می توانند 24 نفر را در خود جای دهند. با بالا رفتن بالن آدرنالین شما هم بالا میرود. منظره ایی زیبا از کویر زیر پای شماست.

جاذبه های سافاری کویر در دبی

غروب خورشید دبی ثبت زیباترین لحظه خورشید

هنگام غروب خورشید و رنگ نارنجی  کم کم از بین می رود و پشت یکی از تپه ها ناپدید میشود . دیدن این منظره شگفت انگیز است. ماشین  خود را به نزدیکی یکی  از این تپه ها ببرید و از غروب خورشید لذت ببرید و عکاسی کنید.

فعالیت های شبانه

هنگام شب طیف وسیعی از سرگرمی ها و فعالیت هایی مانند رقص عربی، آتیش بازی ، خوردن غذا های عربی و .. محیا می شود. چادر خود را برپا کنید و شب را زیر ستارگان سپری کنید و سافاری دبی را با آتش بازی و جشن ها تجربه کنید.

جاذبه های سافاری کویر در دبی

جاذبه های سافاری کویر در دبی

بوفه شام صحرایی دبی

مجموعه ایی ازغذاهای شناخته شده عربی و لبنانی شامل هوموس، کباب و... رقص عربی و موسیقی عربی همگی شبی به یاد ماندنی برای شما به ارمغان می آورد.

شب در کویر دبی

هنگام شب در صحرا  هوا بادی و خنک میشود. وقت مناسبی است که با همسفر خود سوار بر لندروور رانندگی متفاوتی در کویر داشته باشید. زمانی را صرف دیدن کویر دبی در نیمه شب کنید و از آسمان پر ستاره کویر در دل شب لذت ببرید.

جاذبه های سافاری کویر در دبی