راهنمای مراکز خرید دبی در تورهای دبی

مراکز خرید دبی

مراکز خرید دبی 

اگر یک شهر در جهان وجود داشته باشد که به طور جدی مراکز خرید خوبی داشته باشد، شهردبی است. نه تنها مارک های جهانی به این  مراکز می آیند، بلکه خریداران از سراسر خاورمیانه و فراتر از آن به دبی می پیوندند تا غرور و زیبایی مراکز خرید خود را به نمایش بگذارند. هر ساله بسیاری از مسافران تورهای دبی فقط برای خرید به دبیسفر می کنند. شما عزیزان میتوانید جهت اطلاع از قیمت تورهای دبی  و تورهای لحظه آخری دبی با کارشناسان ما در تماس باشید.

  آب و هوای دبی به طور مداوم آفتابی است. اقتصاد دبی ریشه در توسعه املاک آن دارد که  رو به  افزایش است. یک ترکیب منحصر به فرد از انرژی گرمسیری و سرمایه داری است که به ندرت در شهرهای دیگر هماهنگ است. دبی رویایی برای شما ایجاد میکند که هیچ جای جهان مشاهده نمی شود ، بنابراین جای تعجب نیست که قدم زدن در مراکز خرید دبی، تجربه ای به یاد ماندنی است.

با کارینا پرواز همراه باشید تا برخی از بهترین مراکز خرید دبی را به شما معرفی کنیم .

مرکز خرید Dubai Mall

مرکز خرید دبی مال یک فضای فروشگاهی  و سرگرمی فوق العاده ای است که در قلب شهر دبی واقع شده است. یکی از  بزرگترین و پرطرفدارترین مرکز خرید در جهان است که کل ساختمان داخلی آن 5.9 میلیون فوت مربع است. در سال 2014، بیش از 80 میلیون بازدید کننده در فروشگاه های آن خریداری کردند. برند های معروف در این مرکز خرید شامل الکساندر مک کوئین، والنتینو، گوچی، چانل و رالف لورن می باشند. تنها خرید کردن در این مرکز جذاب نیست، مرکز خرید دبی نیز یکی از بزرگترین آکواریوم های جهان و باغ وحش های آبی را دارد که با یک تونل و پیاده روی 270 درجه ای یک تجربه منحصر بفرد است . مطمئنا اگر شما نمیتوانید آنچه را که در این پنج بازار نیاز دارید پیدا کنید، می توانید به ابوظبی بروید، جایی که شما بیشترین مرکز خرید در سطح جهانی را پیدا خواهید کرد.دبی رویای خرید بین المللی است و با وجود بسیاری از مراکز استثنایی که می توانید انتخاب کنید، امیدوارم این فهرست کوتاه به شما کمک کند تا به مسیر خود برسید.

مراکز خرید دبی

مرکز خرید Mall of the Emirates

Mall of the Emirates، شناخته شده به عنوان اولین فروشگاه پر رفت و آمد در جهان، دارای 2.4 میلیون فوت مربع فضا است. اگر شما از خرید خسته شده اید، هنوز هم چیزهای زیادی در بازار امارات وجود دارد. لذت بردن از بازی ها و سرگرم شدن در سیاره سحر و جادو، یک پارک خانوادگی و یا رفتن به پیست اسکی معروف دبی، اسکی یا اسنوبورد و بازی با پنگوئن ها.

مراکز خرید دبی

مرکز خرید Burjuman

BurJuman ترکیبی از مارک های لوکس و برند های محبوب را در مرکز شهر دبی، ارائه می دهد. BurJuman مانند بسیاری از مراکز تجاری در دبی، تاکید زیادی بر سرگرمی و شیوه زندگی دارد، و اخیرا سینما Vox Cinema خود را نمایش داده است. فروشگاههای BurJuman شامل لوئیس ویتون، بولگاری، H & M، چارلز و کیت و بربری هستند.

مراکز خرید دبی

مرکز خرید Dubai Outlet Mall

در سال 2007، بازرگانان دبی درهای تجاری خود را به امارات متحده عربی باز کردند. این بخشی از شهر دبی Outlet City است و برخی از برندهای موجود در این مرکز خرید عبارتند از آدیداس، مربی، فرد پری، مانگو و آلدو.

مراکز خرید دبی

مرکز خرید Ibn Battuta Mall

مرکز خرید ابن باتوتا با الهام از ابن باتوتا، جهانگرد مراکش، بزرگترین مرکز تم در جهان محسوب می شود. خرید و ماجراجویی در اینجا، شش بخش  جداگانه دارد که  الهام گرفته از 6 کشوری است که ابن باتوتا به آن سفر کرده :  چین، شبه‌قاره هند،ایران، مصر، تونس و اندلس. فروشگاه های آن عبارتند از: Debenhams، Geant، Marks & Spencer، DG Sharaf و Decathlon.

مراکز خرید دبی