سه جاذبه گردشگری مالزی

سه جاذبه گردشگری مالزی در تورهای مالزی

سه جاذبه گردشگری مالزی

همه ساله گردشگران زیادی از کشور ما با تورهای مالزی به این منطقه زیبا که در این مقاله به شرح آن میپردازیم میروند شما نیز میتوانید این مناطق زیبا را برای سپری کردن اوقات فراغت خود انتخاب کنید و با تور های ارزان مالزی و یا تورهای لحظه آخری مالزی اوقات خوشی را برای خود رقم بزنید. شما میتوانید با هر بودجه ای به این کشور زیبا در هر زمانی سفر کنید و از جاذبه های گردشگری مالزی زیبا دیدن کنید .

پل هوایی لنکاوی در غرب مالزی

پل هوایی لنکاوی که درغرب مالزی و نزدیکی تله کابین جزیره لنکاوی قرار دارد یکی از معروف ترین پل های کابل جهان است . این پل ارتفاع  700 متر از سطح دریا و طول آن 125 متر و عرض آن برای پیاده روی آن 1.8 متر است . برای استراحت گردشگران دو ورودی مثلثی شکل بر روی پل است که استراحتگاهی است برای عابران است و میتوان مناظره اطراف را به راحتی مشاهده  کرد و از طبیعت بکر و زیبای این منطقه لذت ببرد .

برای دیدن این منطقه زیبا و دیدنی تورهای لحظه آخری مالزی و سنگاپور را به شما توصیه میکنیم .

 سه جاذبه گردشگری مالزی

آکواریوم مالزی

آکواریوم مالزی در کوالالامپور نزدیکی برج های دو قلوی پتروناس مالزی که یکی دیگر از جاهای دیدنی مالزی است واقع شده است. این آکواریوم  با مساحت۶۰ هزار متر مربع و دارا بودن ۵ هزار گونه مختلف ماهی و آبزیانی که تنها در عمق اقیانوس ها یافت می شوند بزرگترین آکوریوم جهان است . داشتن ویدئو پروژکتور و انواع تجهیزات پیشرفته کمک زیادی به دیدن بهتر این آبزیان میکند . همچنین این آکواریوم دارای خزندگانی همانند قورباغه درختی کمیاب و قورباغه سمی و گربه ماهی بزرگ ، کوسه ماهی شنی ، ماهی های پهن و مار ماهی ها نیزهست که وظیفه غذا دادن به ماهی ها و کوسه ها توسط گروهی غواص صورت می گیرد.

یکی از جذاب ترین و هیجان انگیز ترین بخش ها تونل زیر آب است، تونلی شیشه ای که  انواع موجودات دریایی همچون ببر کوسه ، ماهی های گوشت خوار ، مار ماهی ها و ماهی های غول آسایی را در خود جای داده.

برای دیدن این جاذبه گردشگری زیبا به شما تورهای مالزی و سنگاپور را توصیه میکنیم .

 سه جاذبه گردشگری مالزی

غار میمون ها در مالزی

غار میمون ها واقع در شمال شهر کوالالامپور مالزی توسط یک کاشف آمریکایی کشف شد.  این غارمکانی مذهبی و جزو جاذبه ی دیدنی کوالالامپور است . وجود فضا سرسبز اطراف غار زیبایی آن را چند برابر کرده . درغار باتو کیو مجسمه های زیادی قرار دارد و چیزی که آن را جذاب میکند تعداد زیادی میمون است که در آنجا زندگی می کنند. مجسمه ای طلایی رنگ و بسیار بزرگ در بالای پله های این غار قرار دارد که  بلندترین مجسمه ایستاده دنیاست و توسط ۱۵ مجسمه ساز هندی ، از فولاد و بتن ساخته و با روکش طلا پوشیده شده ،  که ساخت آن سه سال زمان برده . این مجسمه و چند معبد کوچک از موارد مقدس این غار به حساب می آید . در روز تایپوسام که در اواخر ژانویه یا اوایل فوریه است چون هر سال متفاوت است مراسم ویژه ی جشن هندی ها در این محل برگزار می گردد . این جشن , جشن سالروز تولد پسر شیوا است.

 سه جاذبه گردشگری مالزی