دبی و باغ گل زیبای معجزه

دبی و باغ گل زیبای معجزه

دبی و باغ گل زیبای معجزه 

اگر قصد سفر به دبی را دارید فرصت دیدن مناظر بسیار زیبا و دیدنی این باغ گل میراکل دبی را از دست ندهید. جهت اطلاع از قیمت تورهای دبی و یا تورهای لحظه آخری دبی با مشاوران کارینا پرواز تماس بگیرید.این باغ همانند قطعه ای از بهشت است که هر ساله تعداد زیادی از علاقه مندان را به سوی خود جلب می کند .اسم این باغ رویایی ، میراکل یا معجزه است و همانند معجزه ای است در قلب بیابانهای بی آب و علف دبی وجود هزاران هزار گل رنگارنگ در گونه های مختلف این قطعه از زمین را به شکل شگفت انگیزی زیبا و خاص کرده.

دبی و باغ گل زیبای معجزه
باغ گل میراکل دبی (Miracle Garden Dubai)


دبی و باغ گل زیبای معجزه

این باغ ، با داشتن 109 میلیون گل در گونه های متنوع و تپه ها و ماکت های بسیار که استفاده شده تا باغ چند بعدی به نظر برسد به عنوان بزرگ ترین باغ گل موجود در جهان است که انواع گونه ی گیاهی در آن پرورش داده شده  وجود برترین باغ پروانه ای جهان  شامل کمیاب ترین و بهترین پروانه های دنیا است نیز میشود.این باغ شامل ماکت هایی به شکل ماشین، ساختمان و برج های معروف کشورهای مختلف دنیا که سرتا سر آنها را با گل پوشش داده اند ، وجود دارد .در کنار این همه زیبایی وجود پروانه های زیبا به جذابیت این باغ گل دبی افزوده ، تمامی این پروانه ها از گونه ای متنوع و مختلف جمع آوری شده اند .

دبی و باغ گل زیبای معجزه

بخش های مختلف باغ گل میراکل دبی

در کل این باغ به چند قسمت اساسی تقسیم میشود با آژانس مسافرتی کارینا پرواز همراه باشید تا با هم سری با قسمت های مختلف این باغ آشنا شوید.


باغ های گل

محوطه اصلی باغ گل دبی همانند پارکی بزرگ است که گوشه کنار آن پر از گل های زیبا و شگفت انگیزی است که هر قسمت آن به لحاظ گونه های مختلف گل با هم تفاوت دارد و با نظم و زیبایی خاصی در کنار هم پدید آورنده یک مجموعه رویایی هستند.

دبی و باغ گل زیبای معجزه

باغ پروانه

بازدید کنندگان باغ پروانه باید به نوبت وارد این بخش شوند زیرا در هر نوبت بازدید از باغ پروانه فقط 300 نفر می توانند وارد شوند این به این دلیل است که ازدحام جمعیت باعث آزار و اذیت پروانه ها نشود.

باغ پروانه با داشتن 9 گنبد پلاستیکی که محل زندگی پروانه هاست بهترین جایگاه برای نگهداری این مجموعه بی نظیر از پروانه هاست . محور اصلی و توجه در این باغ پروانه ها است ، نوع طراحی و تزئین باغ ، نوع گیاهانی که در باغ قرار دارند و نحوه قرار گیری و نظم آنها ، همه برای راحتی پروانه ها  در نظر گرفته شده.

باغ پروانه

 فروشگاه های سوغات دبی

در باغ میراکل قسمتی به فروشگاه سوغاتی اختصاص یافته و در آن انواع سوغاتی های متنوع و خاص با موضوع گل و پروانه  وجود دارد . 
اکثر اشیایی که در این فروشگاه ها برای فروش قرار داده شده اند ، آرم پروانه و باغ گل دبی را دارند به همین دلیل می تواند از بهترین انتخاب برای سوغات باشد .

 فروشگاه های سوغات دبی

حوضچه ماهی ها

 3 حوضچه با انواع ماهی های رنگارنگ در قسمت های متفاوتی از باغ گل هستند تا گردشگران بتوانند در کنار آن نشسته و از دیدن مناظر چشم نواز در کنار ماهی ها لذت بیشتری ببرند.

 اوقات فراغت خود را در این سرزمین رویایی رقم بزنید همچنین اگر قصد سفربه دبی را دارید اما میخواهید با تورهای ارزان دبی و یا تورهای لحظه آخری دبی  به این کشور زیبا سفر کنید میتوانید با مشاوران کارینا پرواز در تماس باشید.


حوضچه ماهی ها