آشنایی با ساحل زیبای جامتین پاتایا

سواحل زیبای تایلند کدامند؟

ساحلی زیبا و دیدنی تایلند که حدود 20 دقیقه تا مرکز شهر فاصله ندارد و در بخش شرقی خلیج تایلند و در جنوب شرقی بانکوک در ایالات جانبوری واقع شده به نام ساحل جامتین که اکثر جهانگردان را به خاطر داشتن محیطی زیبا و دیدنی و البته دنج و ارام بودن آن به سمت خود جذب میکند پس شما هم اگر قصد سفر با تورهای تایلند یا تورهای پاتایا به این منطقه جذاب را دارید با آژانس مسافرتی کارینا پرواز همراه باشید تا با این محل زیبا هر چه بیشتر آشنا شوید .

 آشنایی با ساحل زیبای جامتین پاتایا

ساحل جامتین در سه کیلومتری جنوب پاتایا واقع شده  و دارای تمام امانات تفریحی و گردشگری برای مسافران و گردشگران هست از جمله این امکانات میتوان به رستوران ها با غذاهای دریایی و اقامتگاهها و هتل های درجه یک و همچنین مغازه های زیاد برای خرید  که دغدغه گذاشتن زمان و حذف یا کم تر کردن تفریحات و استراحت را از بین برده از جمله این امکانات هستند .

 

امکانات ساحل جامتین پاتایا 

این ساحل به دلیل برگزاری فستیوال های ورزشی و تفریحات و ورزش های آبی مهیج از جمله جت اسکی، قایقرانی و غواصی گردشگران زیادی را به سوی خود جذب می کند. همچنین وزرشی جدید به نام فلیبورد Flyboard که شامل یک کفش و اتصال مکنده آب است و به دهانه خروجی جت اسکی وصل می شود در ساحل جامتین پاتایا مورد بهره برداری قرار گرفته.

 این ساحل تا کنون اسپانسر چندین رویداد و فستیوال ورزشی مهم شده است

 حتما بازدید از ساحل فوق العاده جامتین پاتایا را اگر قصد دارید به این کشور زیبا سفر کنید به شما پیشنهاد میکنم که برای شما روزی پر از آرامش را در این ساحل دنج و زیبا رقم خواهد زد .

کارینا پرواز ارائه دهنده تور لحظه آخری تایلند و تور های دبی و  بهترین تورهای مسافرتی به شما هموطنان عزیز است .

 آشنایی با ساحل زیبای جامتین پاتایا