غار زیبای بلدیبی در آنتالیا

جاذبه های گردشگری آنتالیا

در 25 کیلومتری آنتالیا غاری به نام غار بلدیبی قرار دارد که سالیانه جهانگردان زیادی را به سوی خود جذب کرده .این غار زیبا در نزدیکی تونل آنتالیا بین دو شهر کمر و آنتالیا قرار دارد و به دلیل داشتن چشم انداز های زیبای کوهستانی گردشگران داخلی و خارجی هر ساله از آن دیدن میکنند و به جرات می توان گفت این غار جزو برترین جاذبه های گردشگری تور آنتالیا است.پس با آژانس مسافرتی کارینا پرواز همراه باشید تا با این غار زیبا هر چه بیشتر آشنا شوید و اگر روزی قصد سفر با تور لحظه آخری آنتالیا یا تور ارزان آنتالیا را داشتید با اطلاعات جامع و کاملی از این محل زیبا دیدن کنید.

 غار زیبای بلدیبی در آنتالیا

 غار زیبای بلدیبی در آنتالیا 

 جاذبه های تاریخی آنتالیا

آثار مربوط به دوران ماقبل تاریخ که هنوز ظاهر قدیمی اش را حفظ کرده وجود دارد و نیز نقاشی انسان شماتیک، الهه مادر ،بز و آهو و بر روی دیوار غار حکاکی شده . در این غار ابزار سنگ چخماق مربوط به دوره پارینه سنگی یافته شده .

ترکیه سرزمین سر سبز و رویایی با داشتن جاذبه های گردشگری بسیار و شباهت فرهنگی بسیاری که با مردم کشور ما دارد میتواند یکی از بهترین مقاصد گردشگری برای شما عزیزان باشد کارینا پرواز ارائه دهنده تور ارزان استانبول , تور لحظه آخری استانبول سفری خوب و رویایی برای شما فراهم می آورد .

افتخار ما خدمت به شماست ...

 غار زیبای بلدیبی در آنتالیا