جاذبه های گردشگری دبی برای تورهای ویژه دبی

جاذبه های گردشگری دبی 

جاذبه های گردشگری دبی 

در این مقاله با آژانس مسافرتی کارینا پرواز همراه باشید تا با جاذبه های گردشگری دبی بیشتر آشنا شوید . در سفر با تورهای دبی به این شهر زیبا از این مناظر زیبا نیز دیدن فرمایید همچنین ما با ارائه تورهای ارزان دبی و تورهای لحظه آخری دبی امکان سفر به این کشور زیبا را با کمترین هزینه و مناسبترین قیمت برای شما فراهم آورده ایم.

پالم جمیرا دبی

جاذبه های گردشگری دبی


پالم‌ جمیرا‌ , پالم جبل علی و پالم دیره از جزایری مصنوعی هستند که توسط شیخ محمدبن راشد آل مکتوم به منظور افزایش توریست راه اندازی شد و از مکان های بسیار زیبا و دیدنی دبی است.این جزایر بزرگترین پروژه‌های احیاء زمین در جهان هستند که توسط املاک نخل احداث میگردند و در آنها، بزرگترین جزایر مصنوعی جهان احداث خواهد شد. 
جزیره پالم‌ دیره با 1 میلیارد متر مکعب‌ تخته سنگ و ماسه ساخته می شود . تمام مصالح آن از معادن امارات‌ متحده استخراج میشود .
بین این سه جزیره بیشتر از 100 هتل لوکس‌، ویلاها‌ و آپارتمان ها و تفرجگاه های ساحلی مسکونی، پارک های‌ تفریحی‌ آبی، رستوران ها و مراکز خرید، امکانات ورزشی و چشمه‌های آب معدنی درمانی ایجاد خواهد داشت
.

جاذبه های دبی جزیره پالم جمیرا
جزیره پالم‌ جمیرا‌ به شکل درخت نخل است که از یک تنه ، یک تاج با 17 ساق برگ‌ و یک جزیره هلالی پیرامون که به شکل یک موج شکن 11 کیلومتری است، تشکیل می‌شود. این جزیره به عنوان‌ "هشتمین عجایب جهان"‌ شناخته شده .

 جاذبه های دبی جزیره پالم جمیرا

جاذبه های دبی جزیره پالم جمیرا

پارک خور

 جاذبه های دبی پارک الخور

از جمله جاذبه های گردشگری دبی پارک خور است که شهر بچه ها در این پارک واقع شده است . سرزمین عجایب هم در کنار این پارک واقع شده است.
وجود مناظر زیبای در این پارک و شرایط جوی آن به گونه ای است که شما می توانيد رفتن به ييلاق را در  اینجا تجربه کنيد. چندين باغ، اسکله های ماهيگيری ، داشتن باربي کيو،مکان های مخصوص بازی بچه ها، رستوران ها از جمله امکانات اين پارک است.

جاذبه های گردشگری دبی

يک آمفی تئاتر بزرگ نيز وجود دارد که محل برگزاری کنسرت ها در زمان تعطيلات عمومی و موقعيت های خاص می باشد. وجود يک ماشين کابلی ، به بازديدکنندگان اين امکان را می دهد تا در ارتفاع 30 متری از سطح زمين به تماشای پارک و خور دبی بپردازند. اکثر مسافران تورهای دبی همراه با خانواده خود به این پارک جهت تفریح می روند.شما می توانيد يک موتورسيکلت چهارچرخ به مبلغ 20 درهم برای يک ساعتگردش در پارک اجاره کنيد. در اينجا دوچرخه سواری ممنوع است ولی اسکيت سواری مجاز است.

 جاذبه های گردشگری دبی


پیست اسکی دبی

 

جا ذبه های گردشگری دبی، پیست اسکی

این پیست پنج دور با ارتفاع و شیب متفاوت دارد که طولانی‌ترین دور ‌آن، چهارصد متر با سقوطی بیشتر از شصت متر است. اسکی‌بازها و اسنو‌بورد سواران در هر سطح مهارتی از این شیب های‌ گوناگون لذت میبرند و اسنو‌‌بورد سواران نیز می‌توانند پرشهای‌ خود را در منطقه سبک آزاد تمرین کنند. بچه‌ها و والدین در بزرگترین پارک برفی سرپوشیده در جهان ، تفریح کنند. اسکی بازها نباید نگران لباس یا تجهیزات اسکی باشند؛ چرا که در پیست اسکی دبی، همه چیز در نظر گرفته شده است و مکان استفاده از لباس زمستانی و تجهیزات اسکی و اسنو‌بورد برای میهمانان وجود دارد. تله کابین چهارگانه و یدک‌کش ها سریعاً میهمانان را برای دور بعدی به بالا منتقل می کنند.