جاذبه های جنوب شرق آسیا در تایلند و مالزی

بهترین جاذبه های گردشگری آسیا در تایلند و مالزی

اگر به دنبال طبیعتی بکر و جانگل های گرمسیری هستید تا اوقات فراغت خود را فارغ از سفرهای کاری،خرید کردن های طولانی و سوغاتی ها اجباری سپری کنید ، بهترین تور برای شما تورهای تایلند و یا تورهای مالزی هست. اگر نگران هزینه آن هستید میتوانید سفری لذت بخش را با تور لحظه آخری تایلند و تور لحظه آخری مالزی ما تجربه نمایید.

 این دو کشور در جنوب شرق آسیا هستند ممکن است همانند تورهای دبی یا دیگر تورهای مسافرتی لوکس و لاکچری نباشند، اما طبیعت فوق العاده آن همانند بهشتی برای دوستداران طبیعت و افراد علاقه مندان به گشت و گذار ، است.

با آژانس مسافرتی کارینا پرواز همراه باشید با این مقاله تا برخی از جاذبه های گردشگری طبیعت این دو کشور را برایتان معرفی کنیم .

تایلند

جزایر فی فی پوکت (Phi Phi Island)

 یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری تایلند که در 48 کیلومتری پوکت واقع شده با زیبایی خاص خود به دلیل وجود مرجان ها در سر تا سر آن که هر ساله گردشگران زیادی را به این منطقه زیبا جذب میکند است . در واقع میتوان گفت مجمع الجزایر فی فی زیرا از شش جزیره تشکیل شده و دارای دو جزیره ی اصلی آن به نام “فی فی بزرگ” که دارای سکنه است و اغلب مردم آن مسلمانان جنوب تایلند هستند و برای مسافرت خانوادگی نیزمناسب است و جزیره دیگر آن “فی فی کوچک” است.

 برخی از این امکانات تفریحی این جزیره عبارتند از : شنا، قایق سواری، جت اسکی، صخره نوردی و غواصی در سواحل مرجانی حیرت انگیز و

جاذبه های جنوب شرق آسیا در تایلند و مالزی

مالزی

ارتفاعات کامرون مالزی

ارتفاعات کامرون بزرگترین منطقه استراحتگاهی مالزی برخلاف اکثرمناطق این کشور که هوایی گرم و مرطوب دارد ،دارای هوای تازه و بهاریست.

از جاذبه های طبیعی این منطقه مزارع چای و توت فرنگی و هوای دلپذیرآن است که مسافران تور مالزی را به سوی خود میکشاند .

سنت نوشیدن چای در کنار بیسکوییت در این منطقه رایج است و شما میتوانید لذت یک چای دلچسب را در هوای تازه، در یک عصر دل انگیز را تجربه کنید.

اسم این منطقه برگرفته از نام ویلیام کامرون بریتانیایی کاشف این فلات و منطقه است. نگران اقامت خود در این منطقه سر سبز نباشید چرا که کلبه های ییلاقی که توسط انگلیسی ها ساخته شده بود، به عنوان سرپناهی برای گردشگران امروز بکار می رود.

جاذبه های جنوب شرق آسیا در تایلند و مالزی