سفر به شهر شگفتی‌ها همراه با تورهای دبی

تور دبی ، سفر به شهر شگفتی‌ها

سفر به دبی

آشنایی با دبی در تورهای دبی

همه از سفر و بازدید از طبیعت بکر و زیبا و اماکن تاریخی و مدرن لذت میبرند آشنایی با سایر فرهنگ ها و دیدن کشوری دیگر علاوه بر آرامش روح و روان دنیای فکری ما را نیز متحول خواهد کرد. اگر تا به حال به دبی سفر کرده باشید حتما با جاذبه های شگفت انگیز دبی آشنا شدید اگر نه همراه با کارینا پرواز باشید تا کمی ازاین جاذبه ها را به شما معرفی کنیم . شما عزیزان میتوانید جهت آگاهی از قیمت تورهای دبی و تورهای لحظه آخری دبی  با مشاوران ما در تماس باشید .

سفر به دبی،تور دبی

دبی شهری مدرن و پیشرفته در امارات متحده‌ی عربی است که در این سال‌ها پیشرفت چشمگیری داشته.

وجود سواحل سفید و خیلیج فارس زیبایی صحرای دبی را چند برابر کرده .همچنین وجود پارک های ساحلی و ورزشهای آبی زیاد برای رفاه گردشگران از جمله امتیازاتی است که گردشگران را به این کشور زیبا جذب میکند.

برج ها و آسمان خراش های دبی

در صورت انتخاب تور دبی این صحرای ساحلی آفتابی شاهد مکان های دیدنی زیادی خواهید بود از ساختمان های مدرن و پر زرق و برق گرفته تا مناظر طبیعی زیبای خاص این منطقه . برج خلیفه دبی یکی از بلندترین برج های دنیا است . همچنین سریع‌ترین رولرکاستر جهان مجلل ترین و مدرن ترین هتل ها, مجهزترین پارک آبی جهان و بزرگترین دلفینارویم جهان در دبی استهمچنین وجود مراکز خرید و مجتمع های تجاری فراوان سبب شده تا عده ای صرفا به منظور خرید به دبی سفر کنند.

سفر به دبی،تور دبی

از نظر غذایی نیز دبی رستوران‌های بیشماری دارد؛ از فست فود‌های زنجیره‌ای گرفته تا رستوران‌های بین‌المللی با انواع غذاهای غربی و شرقی از سراسر جهان.

سفر به دبی،تور دبی

مشهورترین جاذبه‌های گردشگریدبی:

  • برج خلیفه دبی
  • پارک آبی وایلد وادی دبی
  • جزیره نخل دبی
  • اسکله‌ ابرا دبی
  • سافاری بیابانی دبی
  • باشگاه گلف امارات
  • و

کارینا پرواز ارائه دهنده  تورهای ارزان دبی با مناسب ترین قیمت و بهترین امکانات سفر خوشی را برای شما فراهم می آورد .