تورهای سنگاپور و دیدنی های سنگاپور

جاذبه های سنگاپور در تور سنگاپور

یکی از بزرگترین کشور های جهان با فرهنگی آسیایی و اروپایی "سنگاپور " است. تلفیق دو زمان قدیم و جدید را میتوان در بازارهای خیابانی 100ساله و ساختمان‌های مدرن دید . اگر قصد سفر به سنگاپور را دارید و میخواهید از تورهای سنگاپور استفاده کنید حتما این مقاله را مظالعه کنید.در این مقاله با آژانس مسافرتی کارینا پرواز همراه باشید تا  مروری کنیم بر  دیدنی های برتر سنگاپور    :

استراحتگاه های ساحلی سنگاپور

یکی از گرانترین استراحتگاه های جهان که برای ساخت این استراحتگاه ساحلی هزینه شده که در زمان افتتاح خود در سال ۲۰۱۰ گران ترین ساختمان جهان بود . استراحتگاه ساحلی شن‌های خلیج تمام امکانات رفاهی را در خود دارد: هتل ، رستوران‌ ، مراکز خرید و دیگر مراکز تفریحی.

همچنین دارای سرسره های داخلی ساخته شده با یخ مصنوعی است.

به شما پیشنهاد میکنیم از تورهای ارزان مالزی  ما نیز دیدن فرمایید

 تور مالزی و دیدنی های سنگاپور

 فلایر سنگاپور در تورهای سنگاپور

فلایر یک چرخ و فلک عظیم است، که تنها با نمایش خیره کننده زیر شروع می شود. در سال ۲۰۰۸ بلندترین چرخ و فلک دنیا بود که ارتفاع  آن  ۱۶۵ متر بود . این چرخ و فلک در تفریحگاه ساحلی خلیج است و ترمینال آن دارای سه طبقه از رستوران ها، مغازه ها و ... است.

تور مالزی و دیدنی های سنگاپور

نایت سافاری سنگاپور

اگر از آن دسته از افرادی هستید که از تفریحات شبانه لذت میبرید پیشنهاد ما به شما نایت سافاری است که دارای نمایش شبانه و بدون مهمانی است و حیوانات بر روی صفحه نمایش هستند. این مکان در سال ۱۹۸۴ افتتاح شد و یکی از جاذبه های سنگاپور با بیشتر از یک میلیون نفر بازدید کننده در سال است همچنین میتوانید از تراموا سواری نیز لذت ببرید . وجود سه رستوران با منوها و سرگرمی هایی که منعکس کننده زندگی در جنگل یا جنگل بارانی هستند از جذابیت های زیبای این منطقه است.

 تور مالزی و دیدنی های سنگاپور

باغ‌های خلیج  سنگاپور

این باغ سه قسمت دارد :

1- قسمت خلیج مرکزی: که یک باغ با امکان پیاده روی  اسکله است و در انتها دو باغ دیگر را به هم متصل می‌کند. 2- قسمت خلیج شرقی .3- قسمت خلیج جنوبی: این قسمت عظیم ترین باغ و ویترین باغبانی گرمسیری است و دارای ساختارهای درخت‌ مانند با ۵۰ متر ارتفاع که بر مناظر باغ مسلط است.

 تور مالزی و دیدنی های سنگاپور

  اسکله کلارک سنگاپور

بخش دیگر از گذشته سنگاپور اسکله کلارک است که هنوز هم مشهور است. این اسکله در دهانه رودخانه سنگاپور واقع شده و در قرن ۱۹ مرکز تجارت بود. هنوز این اسکله شلوغ است، ولی با نوع دیگری از تجارت: رستوران‌های روز، بوتیک‌های خاص و لاکچری ، فروشندگان با ارابه های دستی و ...

بازار به استثناء شب که اسکله با مکان های شبانه شلوغ و پر رفت و امد میشود بازار همیشه فعال است .

 استراحتگاه سنتوسا سنگاپور

در جزیره سواحل جنوب سنگاپور تفریحگاه جهانی سنتوسا با امکانات فوق العاده ای همچون داشتن 60 نهار خوری و هتل‌ها، رستوران‌ها، کازینو و پارک‌ها، استودیو یونیورسال و سرگرمی های شبانه از جاذبه های گردشگری سنگاپور  است . از جمله جاذبه هایی که به دلیل همجواری با دریا دارد میتوان به موارد فوق اشاره کرد : پارک زندگی دریایی، جزیره دلفین، پارک آبی و یک آکواریوم.

  تور مالزی و دیدنی های سنگاپور  

جاده باغ سنگاپور

جاده باغ خیابان اصلی خرید و پر رفت و آمد سنگاپور " جاده باغ " است که محل اقامت رسمی رئیس جمهور سنگاپور است.

 این جاده به سبب وجود باغ های میوه در اطراف آن به این نام ,  نامگذاری شده .

در اطراف آن رستوران های شیک، قهوه خانه‌ها، کافه‌ها، کلاب‌های شبانه و هتل های زیادی نیز وجود دارد .

اگر قصد سفر به سنگاپور را دارید با ما با تورهای لحظه آخری مالزی-سنگاپور , تورهای ارزان مالزی-سنگاپور همراه باشید تا سفری رویایی را برای شما رقم بزنیم.