محبوب ترین پارک آبی دبی -وایلد وادی-

محبوب ترین پارک آبی دبی " وایلد وادی "

محبوب ترین پارک آبی دبی  

اگر قصد سفر با تورهای دبی به این شهر زیبا و رویایی را دارید آشنایی با این پارک ابی برای شما خالی از لطف نیست . پس با آژانس مسافرتی کارینا پرواز همراه باشید .

اسم این رودخانه به معنای رودخانه وحشی است که در امارات متحده عربی و شهر دبی در خیابان جمیرا و در نزدیکی هتل های برج العرب و جمیرا بیچ واقع شده است که شما می توانید به راحتی و با صرف کمترین زمان از محل اقامتتان به این پارک آبی زیبا برسید و یک روز پر هیجان و لذت بخشی را تجربه کنید.

محبوب ترین پارک آبی دبی

آشنایی با پارک آبی وایلد وادی در تور دبی

این پارک آبی روباز است و از جمله امکانات آن قابلیت سرد و گرم کردن آب در فصل های مختلف سال , داشتن سرسره های آبی زیاد دیگر و دو ماشین موج سواری مصنوعی است. بعد از آمریکا بزرگ ترین سرسره آبی جهان در این پارک آبی قرار دارد به گونه ای که شما میتوانید بی وزنی را در این سرسره تجربه کنید.

محبوب ترین پارک آبی دبی

جلوی در ورودی آن آبشاری ۱۸ متری است که از دیگر زیبایی های این پارک به شمار می رود.  در این پارک محلی برای بازی کودکان در نظر گرفته شده که حدود صد نوع بازی آبی دارد و نامش جوها است  همچنین وجود چندین فروشگاه و رستوران از دیگر امکانات و ویژگیهای این پارک آبی است. بزرگترین استخر موج دارد خاورمیانه با پنج شکل مختلف موج در این پارک آبی است که مردم با تویوپ های مخصوص می توانند روی آن شناور باشند.

محبوب ترین پارک آبی دبی

این پارک بر طبق افسانه قدیمی سندباد ساخته شده و برای اینکه این موضوع ملموس تر باشد طراحان این پارک دست به خلق جزئیات و شخصیت های کارتونی زده اند. اگر به دنبال ماجرا جویی در سفر خود به ایالات متحده عربی هستید بازدید از این پارک می تواند بهترین پیشنهاد برای شما باشد.

 محبوب ترین پارک آبی دبی

سرسره های انفجاری و دو بخش موج سواری در این پارک هیجان فوق العاده ای را به شما می دهد.
این پارک یکی از ده مکان برتر گردشگری
و از پر بازدید دبی است.

 کارینا پرواز ارائه دهنده تورهای لحظه آخری دبی تورهای ارزان دبی برای شما سفری خاطره انگیز به ارمغان می آورد .

محبوب ترین پارک آبی دبی