تور مالزی سفر به جواهر شرق آسیا

آَشنایی با مالزی

اگر برای تعطیلات ، برنامه مسافرت به خارج از کشور را دارید و از مقاصدی چون تورهای ارزان دبی و تورهای ارزان ترکیه یا حتی تورهای ارزان تایلند برای سفر و گردشگری ، خسته شدید، قطعا یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شما می تواند سفر به کشور مالزی با تورارزان مالزی به مقصد این کشور زیبای آسیایی دانست.

این کشور با ایران به لحاظ فرهنگی بسیار نزدیک است .

مالزی دارای آب و هوای استوایی است تابستان های گرم و مرطوب و زمستان های آن بارانی است. پوشش گیاهی و طبیعت زیبا و بکر مالزی، مانند آهنربایی است که گردشگران را به خود جذب می کند.

تور مالزی و جواهر شرق آسیا

گردش در مالزی

میتوان بسیار گران یا بسیار ارزان برای شما تمام شود . از این رو است که تور ارزان مالزی همیشه جزو پرطرفدار ترین تور های گردشگری بوده و هست .

همانطور که گفتیم مالزی از لحاظ فرهنگی بسیار شبیه ایران می باشد، وجود مساجد و رستوران هایی که غذاهای حلال سرو میکنند حاکی از این امر است.

 تور مالزی و جواهر شرق آسیا

ارتفاعات کامرون که کاشف آن ویلیام کامرون است یکی دیگر از جاذبه های گردشگری مالزی است و جزو جاذبه‌های گردشگری طبیعی این کشور می باشد، و می‌توان از آن به بهشتی برای طبیعت دوستان یاد کرد.

در این ارتفاعات سرسبز مزارع چای و توت فرنگی و زنبور عسل است، و استراحتگاه های ساده ای برای بازدید کنندگان بنا شده جالب است بدانید انگلیسی‌ها زمانی که مالزی را در استعمار خود داشتند، سنت چای نوشیدن را در این مناطق رواج دادند.

طبیعت بکر و دست نخورده و سرسبز این مناطق، جزو چشم نواز ترین مراتع دنیا به شمار می رود.

 آژانس مسافرتی کارینا پرواز ارائه دهنده تور ارزان مالزی با مناسب ترین قیمت و بهترین امکانات افتخار خدمت به شما هموطن های عزیز را دارد.