قاب دبی بهترین مقصد گردشگری برای تور دبی

قاب دبی شگفتی جدید دبی

یکی از جدیدترین جاذبه گردشگری در سال ۲۰۱۸شناخته شده و نام آن در یک مجله انگلیسی در میان برترین جاذبه های گردشگری جدید دنیا ذکر شده است. اکنون بسیاری از آژانس های مسافرتی همچون کارینا پرواز بستر مناسبی برای سفر به دبی  را در نظر گرفته اند که شما می توانیدجهت کسب اطلاع از تورهای لحظه آخری و تورهای ارزان دبی با مشاوران ما در تماس باشید .

 کشور امارات، بخصوص در این سال ها روندی رو به رشد داشته و در زمینه گردشگری پیشرفت های زیادی داشته. از جمله جاذبه های گردشگری شهر زیبای دبی میتوان به برج خلیفه، برج العرب، دهکده جهانی، مراکز خرید لوکس و سواحل زیبای آن  گردشگران زیادی را از تمام دنیا به این صحرای رویایی کشانده است اشاره کرد.

همچنین در این را بطه میتوانید جاذبه های سافاری کویر در دبی را مطالعه کنید

 قاب دبی

 آسمان خراش ها و برج های معروف دبی

دبی مرکز بلندترین آسمان خراش ها و برج های دنیاست ، همچنین دارای بزرگترین مرکز خرید جهان و طولانی ترین سیستم متروی بدون راننده است؛ و اکنون ، سازه ی منحصر به فرد دیگری را به نمایش گذاشته که با شروع سال ۲۰۱۸ درب های آن به روی همگان باز شده است. قاب دبی دارای معماری مستطیل شکلی است و چشم انداز خیره کننده ای به شهر بخشیده .

 با کارینا پرواز همراه باشید.

موقعیت قاب دبی

 اگر وارد این قاب بزرگ شوید و تا آخرین طبقه بالا بروید، میتوانید بهترین چشم انداز از دبی قدیم و جدید را داشته باشید و البته هدف از ساخت قاب دبی نیز همین بوده تا گردشگران و بازدید کنندگان بتوانند به هر دو طرف دبی دید داشته باشند.

 قاب دبی

نمای ظاهری قاب دبی

 قاب با نمایی طلاگونه زیر نور آفتاب می درخشد و این درخشش از فاصله چند کیلومتری نیز قابل مشاهده است. در اصل این قاب از ترکیب دو برج توسط یک پل ۱۰۰ متری به یکدیگر متصل شده اند ساخته شده است . اطراف این پل با یک پنل شیشه ای پوشانده شده که نمای ۳۶۰ درجه از شهر را در برابر دید بازدیدکنندگان قرار می دهد. این قاب دارای یک پس زمینه زیبا برای گرفتن عکس ها است و به محل تجمع هزاران زوج جوان تبدیل شده است.

داخل قاب دبی چگونه است؟

 در طبقه همکف یک موزه است از گذشته دبی اینکه چطور از یک دهکده ماهیگیری کوچک به شهری بزرگ و پیشرفته تبدیل شده را میتوان مشاهده کرد . بعد از یک تونل پیچ در پیچ به نمایشگاه تعاملی ساختمان می رسیم که در آن آینده این کشور را به نمایش میگذارد و نگاهی مختصر به پنجاه سال اخیر این شهر می اندازد در اصل ساختمان همچون منظره ان تلفیقی از گذشته و حال در دید بازدید کننده است.

 در طراحی نمای بیرونی قاب دبی از لوگوی اکسپو ۲۰۲۰ الهام و ایده گرفته شده .

 قاب دبی

 بزرگترین ساختمان دزدیده شده در جهان 

  این ساختمان بلندترین قاب عکس جهان به حساب می آید. اما معمار مکزیکی آن می خواهد عنوان دیگری به این آمار اضافه  کند: به نظر او قاب دبی، از بزرگترین ساختمان های دزدیده شده در تاریخ است.

 معمار مکزیکی این قاب که معمار برج رنسانس دبی و برج پورشه دیزاین دبی نیز است می گوید: “آنها پروژه من را گرفتند، آن را تغییر دادند و بدون من کار را تمام کردند.” طرح قاب قرار بود نماد چهره جدید دبی باشد. هدف او این بود که قاب به جای رقابت با دیگر سازه های بلند همانند برج خلیفه، نمادی را ایجاد نماید که دیگر جاذبه های دیدنی دبی را در بر بگیرد.

 با کارینا پرواز همراه باشید و با تورهای لحظه آخری دبی و تورهای ارزان دبی در سفرهایی رویایی به این سرزمین زیبا لذت ببرید.