جزیره فی فی پوکت

جزیره فی فی پوکت بهترین انتخاب برای تورهای تایلند

جزیره فی فی پوکت 

جزیره  فی فی پوکت یکی از زیباترین جزایر گرمسیری در جهان  است  که در تایلند واقع و اصلی ترین جاذبه توریستی تایلند است. سراسر این جزیره صخره های آهکی، سواحل شنی و غار های شگفت انگیز قرار دارند و و روزانه از پوکت برای آن قایق می روند و این جزیزه محل تجمع توریستهای بسیاری است که همراه با تورهای پوکت به این جزیزه هم آمده اند. شما عزیان میتوانید جهت کسب اطلاع از قیمت تورهای پوکت ویا آگاهی از تورهای لحظه آخری تایلند و تورهای ارزان تایلند به سایت ما و یا با مشاوران ما در تماس باشید.

جزیره فی فی پوکت

مرجان های زیبا و گوناگونی ماهی های جزیره فی فی پوکت

مرجان های زیبا و ماهی های مختلف  و همین طور ساحل میمون ها ، خلیج لوساما و پیله لاگون از جاذبه های دیدنی این منطقه هستند . این جزیره واقع در ۴۸ کیلومتری پوکت است و در مجموع شش جزیره را شامل می شود ولی دو جزیره اصلی آن، فی فی کوچک Phi Phi Lei و فی فی بزرگPhi Phi Don هستند که جزیره کوچک خالی از سکنه است اما ساکنان جزیره بزرگ مسلمانانی از جنوب تایلند هستند .

جزیره فی فی پوکت

 مهم ترین جاذبه جهانگردی فی فی کوچک ، غار بزرگی به نام Viking Cave  است که نام آن از نقش های روی دیوار غار گرفته شده است. بخش های جنوبی این جزیره برای غواصی بسیار مناسب است به دلیل وجود مرجان و عمق زیاد. یکی از ویژگیهای  این جزیره  این است که هیچ گونه وسیله نقلیه موتوری در آن وجود ندارد !  از ماه نوامبر تا فوریه بهترین زمان برای مسافرت به پوکت است به خاطر اینکه در این زمان دریا آرام است. از جمله جاذبه های دیگر این جزیره سفر با قایق پاروییKayaking  و صخره نوردیRock Climbing است.

جزیره فی فی پوکت