زیباترین سواحل پاتایا

زیباترین سواحل پاتایا

زیباترین سواحل پاتایا 

تایلند از کشورهای توریستی آسیا است که شهر های بسیار زیبا با سواحل و طبیعت بکر دارد. به دلیل وجود باشگاه های شبانه و تفریحات شبانه پاتایا شهرت جهانی پیدا کرده و هر ساله پنج و نیم میلیون توریست به عنوان مسافران تورهای پاتایا  از این جزیره بازدید می کنند . اما علاوه بر هتل های مدرن و مراکز خرید با کیفیت ، سواحل بسیار زیبایی دارد که چند نمونه از آنها را برای شما بیان می کنیم.

ساحل ناکولا  (Naklua Beach) پاتایا

این ساحل در شمال پاتایا قرار دارد . ساحل ناکولا ، محبوب کسانی  است که علاقه به ماهیگیری، موج سواری و شنا کردن دارند. هتل های زنجیره ایی پنج ستاره و رستوران هایی با غذاهای دریایی لذیذ در این ساحل قرار دارند که نسبت به بقیه سواحل پاتایا تراکم کمتری دارند . بنابراین این ساحل آرام  تر و خلوتی نسبت به بقیه ساحل های  پاتایا است.  از جمله سرگرمی های این ساحل پارک های محلی و فروشگاه های شبانه است.

 زیباترین سواحل پاتایا

ساحل کوه لن  ((Koh Larn Beach

یکی از زیباترین سواحل پاتایا کوه لارن است با آبی کاملا شفاف و زلال و شن و ماسه سفید در جنوب پاتایا. اغلب زوج ها  برای ماه عسل به این ساحل می آیند. این جزیره را جزیره مرجانی پاتایا نیز می نامند که می توانید با سوار شدن بر قایق های کف شیشه ایی از دیدن مرجان ها لذت ببرید.این جزیره غیر مسکونی بوده و فقط از ساحل آن برای تفریحات دریایی استفاده می شود.  راه رسیدن به این ساحل 15 دقیقه است که توسط لنج ها و قایق های تندرو انجام می شود.

زیباترین سواحل پاتایا

ساحل بنگ سائن (Bang Saen Beach)

این ساحل  دارای پوشش گیاهی سبز و شن و ماسه خیره کننده ایی است. ساحلی مناسب برای شنا کردن ، پر از صندلی های ساحلی برای آفتاب گرفتن. همینطور پارک عمومی در شمال این ساحل وجود دارد که برای پیاده روی و قدم زدن بسیار مناسب است.  در این ساحل انواع غذاهای محلی تایلندی موجود است.

ساحل پاتایا  Pattaya Beach  ( 

این ساحل 4 کیلومتری دارای رستوران ها ، مغازه ها ، کافی شاپ ها و هتل های  فراوانی است که خدمات بسیاری را به گردشگران می دهد ، به همین دلیل این ساحل یکی از شلوغ ترین سواحل پاتایا است.در این ساحل نیز می توانید از تفریحات دریایی مانند قایق تندرو ، جت اسکی ، غواصی و ... لذت ببرید.

زیباترین سواحل پاتایا

ساحل جومتین  )Jomtien Beach)

این ساحل بهترین مکان برای آرامش و مدیتیشن می باشد. اگر از شلوغی فراری هستید و یک جای دلنج و خلوت را دوست دارید این ساحل زیبا را به شما پیشنهاد می کنیم. ساحل زیبای خورشیدی و درختان نخل یک مکان ایده آل برای خانواده شما فراهم می آورد. در این  ساحل فروشگاه های بزرگ ، کافه و رستوران هایی که غذای تایلندی عرضه می کنند قرار دارد.

 زیباترین سواحل پاتایا