اخذ ویزای فرانسه

  

آشنایی با فرانسه

تور فرانسه

کلمه فرانسه از کلمه لاتین Francia مشتق شده است. به معنی سرزمین فرانک ها یا فرانک است. فرانسه همواره توریست های بسیاری از سراسر جهان به خود جلب می کند، جهت کسب رضایت شما عزیزان کارینا پرواز به عنوان مجری مستقیم تور فرانسه و ویزای فرانسه شرایط و قیمت مناسبی برای ارائه تور فرانسه، وقت سفارت فرانسه  و ویزای فرانسه و به شما عزیزان ارائه می دهد. جهت اطلاع از قیمت ها با مشاوران ما تماس بگیرید و یا میتوانیدپکیج فرانسه را در زیر دانلود کنید.

ویزای فرانسه


تور فرانسه

فرانسه یکی از بزرگترین کشورهای اروپایی است. این کشور توسط شش کشور دیگر: آلمان، بلژیک و لوکزامبورگ به شمال شرقی، سوئیس و ایتالیا به جنوب شرقی و اسپانیا به جنوب غربی محدود می شود. 

ویزای انگلیس

تور اسپانیا


 مردم فرانسه 

تور فرانسه

در سال 2007  دین فرانسه شامل  83-88٪ کاتولیک ، 2٪پروتستان ، 1٪یهودی ، 5٪ -10٪مسلمان و  4٪ غیر می شد. در سال 2002 88-92٪ جمعیت فرانسه کاتولیک بودند.

پکیج ویزای اتریش

ویزای کانادا

هنر در فرانسه بسیار مورد توجه است و فرانسه برای مجموعه های هنری در کشور خود شناخته شده است. معروف ترین گالری هنری در جهان، لوور، در پاریس واقع شده است. این خانه مونا لیزا و ونوس د میلو است. بسیاری از خانه های مد در پاریس واقع شده اند.

 زبان محبوب فرانسوی

تور ارزان فرانسه

زبان فرنسه زبان رسمی کشور فرانسه است. اما در بخشی از شهر که گردشگران زیادی دارد، مردم به زبان انگلیسی آشنا هستند و با شما صحبت خواهند کرد. زبان های محلی دیگر نیز مانند گویش های آلمانی و سلتیک صحبت می شود.