ویزا شینگن

شرایط اخذ ویزا شینگن

ویزا شینگن تضمینی

همیشه آسون ترین راه برای اخذ ویزا شینگن یا در کل ویزا این بوده که شما یا حساب بانکی خیلی قوی داشته باشید یا اینکه سند ملکی داشته باشید که بتونید ازشون استفاده کنید برای افزایش شانستون برای دریافت ویزا ولی خوب کارینا پرواز به شما راه های بهتری پیشنهاد میده که بتونید با شرایط راحت تری ویزاتونو اخذ کنید. ولی در نظر داشته باشید این به این معنا نیست که شما مثلا با 100 هزار تومان میتونید ویزا بگیرید مسلما به مقداری پول احتیاج دارید ولی مطمئن باشید این هزینه ای که میخواید صرف کنید تا از کارینا پرواز ویزا بگیرید خیلی خیلی به صرفه تر و کمتر از روش ها و راه های معمولش هست. مطمئنا الان کنجکاو شدید  و چنتا سوال براتون پیش اومده که مثلا :

1- این راهها که میگن چی هست؟

2-این راه ها قانونی هست؟

3-شرایطی که میگید چی هست؟

4- حداقل مقدار پولی که میخواد برای اخذ ویزا چقدر هست ؟

5-اگر ویزا نشدیم چی؟ بازم باید پول بدیم؟ آیا همه هزینشو باید پرداخت کنیم؟

6-اصلا شما نمونه ای دارید که ویزا اخذ کردید ؟؟؟

خوب این سوالات همه جواب دارند که راه خیلی ساده اینکه شما میتونید با مشاورانمون تماس بگیرید با شماره 88548824-021 و تمام و کمال مشاوره رایگان دریافت کنید و به همه جواباتون در مورد ویزا و شرایط اخذ ویزا و .... برسید. ما سعی کردیم داخل این صفحه یک مقدار شما را با مدارک مورد نیاز شینگن ،محدوده شینگن، کشورهای عضو شینگن و حتی چنتا از کشورهای محبوب شینگن در آخر صفحه آشنا کنیم تا حداقل اطلاعاتی بتونید از سایت کارینا پرواز در مورد شینگن گرفته باشید. 

همچنین نمونه ویزاهای اخذ شده را میتونید در پیج اینستاگرامون و کانال تلگرامون ببینید.

اخیرا افراد زیادی جهت اخذ ویزا شینگن به آژانسهای مسافرتی و مشاوران این حوزه مراجعه میکنند ولی خوب شما برای اینکه بتوانید با خیال راحت یک شرکت و یا آژانس مسافرتی جهت  امور ویزا شینگن انتخاب کنید باید به این شرکت اطمینان داشته باشید. شما عزیزان میتوانید نمونه ویزاهای اخذ شده ما را در اینستاگرام کارینا پرواز وکانال تلگرام کارینا پرواز مشاهده بفرمایید تا با خیال راحت امور خود را به ما بسپارید. 

شرکت گردشگری کارینا پرواز در جهت کسب رضایت شما عزیزانخدمات تخصصی اخذ ویزا شینگن را با شرایط فوق العاده به شما عزیزان و همراهان گرامی ارائه میدهد. شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره اخذ ویزا شینگن با شماره 88548824-021 با مشاوران کارینا پرواز در تماس باشید.


مدارک لازم جهت اخذ ویزا شینگن از سفارت اتریش، ایتالیا، یونان ( ویزای اروپا )

 1. پاسپورت قدیمی
 2. اصل گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار و کپی آن
 3. دوقطعه عکس ۳ در ۴ رنگی تمام رخ با زمینه روشن
 4. پرینت گردش سه ماهه آخرحساب بانکی و موجودی بالای ۴۰۰ میلیون ریال که توسط بانک مهر و امضا شده باشد
 5. سند ملکی به نام شخص متقاضی و برای خانم های خانه دار کپی سند مالکیت و مدارک شغلی همسر
 6. مدارک شغلی شامل یکی از این موارد : لیست پرداخت حق بیمه و یا کارت پرسنلی وزراتخانه و یا سازمان وابسته به ارگان دولتی برای شاغلین دولتی. گواهی اشتغال به کار خطاب به سفارت شامل سمت،تاریخ استخدام،میزان در آمد و زمینه فعالیت شرکت(در صورتی که شرکت خصوصی باشد لیست بیمه که نام مسافر در آن ذکر شده باشد.)کپی روزنامه رسمی ، اساسنامه ، جواز کسب ، پروانه مطب ، کارت نظام پزشکی(در صورت وجود هر کدام از موارد)
 7. چک تضمین شده  بانکی در وجه مسافر به مبلغ  ۵۰۰ میلیون ریال به ازای هر نفر  بابت ضمانت بازگشت

ویزای اتریش و تور اتریش

شرایط اخذ ویزا شینگن (اروپا):

 1. تمامی مدارک ذکر شده در بالا باید به زبان انگلیسی (برای ویزای اتریش به زبان آلمانی) باشند یا توسط دارالترجمه به زبان انگلیسی یا آلمانی ترجمه شده باشند. تاییدیه وزارت امور خارجه فقط برای ویزای یونان الزامی است.
 2. اخذ ویزای شینگن از سفارت ایتالیا، یونان و اتریش انجام میشود. بنابر این ورود مسافرین به کشور صادر کننده ویزا الزامی است و بعد از حداقل ۳ شب اقامت در این کشورها، می توانید به هر یک از کشور های محدوده شینگن سفر کنید.
 3. اگر برای اولین بار می خواهید ویزای شینگن دریافت کنید، سفارت ویزای شینگن با ۱ ماه اعتبار و ۱۵ روز اقامت در محدوده شینگن برای شما صادر میکند.
 4. اخذ ویزا شنگن بیشتر از ۱۵ روزه برای کسانی که تا کنون ویزای شینگن دریافت نکرده اند میسر نیست. اما اخذ ویزای بیشتر از ۱۵ روز برای کسانی که قبلا حداقل یک ویزا شینگن در پاسپورت خود دارند امکانپذیر خواهد بود. ویزا یک ماهه شینگن، ویزا شش ماهه شینگن، ویزا یک ساله شینگن
 5. حدودا یک ماه از زمان تکمیل مدارک، زمان برای اخذ ویزا لازم است.
 6. بعد از تکمیل مدارک ویزا ، وقت مصاحبه حضوری و انگشت نگاری برای مسافرین تعیین می شود که حضور شخص متقاضی ویزا الزامی است.
 7. در یک خانواده پدر خانواده می تواند ساپورت کننده اعضای خانواده باشد و ارائه یک سند ملکی به نام پدر خانواده کافی می باشد.
 8. اخذ ویزا حتما در غالب تور ( بلیط هواپیما ، رزرو هتل ، سایر خدمات) انجام می شود.

10   از این صفحه هم دیدن کنید: اخذ ویزای اسپانیا و تورهای اسپانیا

  ضمانت بازگشت مسافرین باید به صورت وجه نقد یا چک تضمین شده ی بانکی در وجه مسافر باشد که در قبال رسید ممهور به مهر آژانس از مسافرین اخذ می شود. این وجه بعد از بازگشت مسافر از محدوده شینگن عودت داده می شود.

11.  دقت بفرمایید که این مرکز نسبت به اخذ ویزای تک (ویزا بدون پرواز و رزرو هتل) ، اخذ ویزای شینگن بدون مدارک ، یا اخذ ویزا برای دوستانی که قصد بازگشت ندارند، به هیچ عنوان اقدام نخواهد کرد. لطفا قبل از تماس تلفنی این موارد را مد نظر قرار دهید.

دلایل رد شدن ویزای شینگن

رد شدن ویزا آن هم در آستانه تعطیلات و سفر شاید بدترین خبر ممکن برای هر کسی باشدرد شدن یا ریجکت ویزای شینگن دلایل متعددی می‌تواند داشته باشد که برای هر پرونده متفاوت خواهد بود اما بدترین اتفاقی که بعد از ریجکت اتفاق می افتد این است که متقاضی دست کم برای مدت ۶ ماه نمی‌تواند از هیچ سفارت اروپایی دیگری برای دریافت ویزای شینگن اقدام نماید.

نکته مهم در این بین این است که هیچ فرد حقیقی و حقوقی نمی‌تواند ویزا شدن درخواست شینگن را تضمین کند.  تنها کاری که می‌توان انجام داد اعتماد به موسسات معتبر و با سابقه در این رابطه است تا با دقت و حساسیت بالا و با تکیه بر دانش به روز و تجربیات موجود، شانس صدور ویزا را به حداکثر برسانند.

وب سایت رسمی شینگن مهمترین دلایل رد شدن این ویزا را به شرح زیر عنوان کرده است:

 • مدارک جعلی؛ تحت هیچ شرایطی با مدارک جعلی برای ویزای شینگن اقدام نکنید چون در ۹۹ درصد مواقع درخواست شما رد خواهد شد.
 • فعالیت‌های مجرمانه در گذشته و یا در حال حاضر
 • گذرنامه مخدوش و یا آسیب دیده
 • توضیحات نا کافی در مورد دلایل سفر
 • گذرنامه نا معتبر (پاسپورتی که در زمان درخواست از اعتبار آن کمتر از ۳ ماه مانده باشد)
 • نامه مرجع نا معتبر
 • عدم ارائه هدف مشخصی از سفر
 • عدم اثبات تمکن مالی برای سفر
 • ارائه گواهی تولد و یا ازدواج نا معتبر : 

عدم توانایی در ارائه گواهی تولد یا ازدواج که توسط سفارت یا کنسولگری پذیرفته شود (تصدیق شود) منجر به شکست در اخذ ویزای شینگن می شود. این موارد عبارتند از: عدم ارائه گواهی تایید شده توسط مقامات رسمی (به عنوان مثال وزارت کشور)  ، عدم ارائه گواهی به زبان غیر انگلیسی ترجمه توسط مترجم مجاز ، عدم اثبات گواهی مدنی (ارائه یک سند مذهبی) ، عدم توانایی در ارائه گواهی پدر و مادر کودک

 • بیمه نامه نا معتر مسافرتی
 • ناتوانی در ارائه مدارک اسکان
 • وضعیت نامطلوب ویزای شینگن؛ مواردی همچون برنامه سفر غیر منطقی می‌تواند به ریجکت ویزای شما بیانجامد.

در حالت کلی جای نگرانی وجود ندارد.درصورتیکه مورد شما جزو نکته ذکر شده نباشد،پس از تکمیل مدارک میتوانید دوباره ویزای شنگن درخواست دهید و به عنوان یک متقاضی جدید شناخته خواهید شد.شما به راحتی می توانید از سفارت دیگر کشورهای عضو شنگن درخواست ویزا دهید و تاریخچه شما تاثیری بر درخواست جدید نخواهد داشت.

از این صفحات هم دیدن کنید:

اخذ ویزای اتریش و تور اتریش

اخذ ویزا کانادا و اقامت کاناد

اخذ ویرای انگلیس

کشور های عضو محدوده ی شینگن :  اتریش ، بلژیک ، جمهوری چک ، دانمارک ، استونی ، فنلاند ، فرانسه ، آلمان ، یونان ، مجارستان ، ایسلند ، ایتالیا ، لتونی ، لیتوانی ، لوکزامبورگ ، مالت ، هلند ، نروژ ، لهستان ، پرتغال ، اسلواکی ، اسلوونی ، اسپانیا ، سوئد ، سوئیس


 ویزا شینگن

درباره کشور فرانسه چه میدانید؟؟

کشور فرانسه یکی از کشورهای محدوده شینگن می باشد . این کشور اروپایی فوق العاده در جذب توریست موفق بوده و همچنین یکی از کشورهایی می باشد که مهاجر پذیر است و مهاجران بسیاری به این کشور مهاجرت کرده اند. کارینا پرواز نیز جهت کسب رضایت هر چه بیشتر شما عزیزان اقدام به اخذ ویزا شینگن از طریق کشور فرانسه نموده است. شما عزیزان میتوانید جهت مشاوره اخذ ویزا با همکاران ما از طریق شماره  88548824-021 در تماس باشید. 

 ویزا شینگن فرانسه

کلمه فرانسه از کلمه لاتین Franciaمشتق شده است. به معنی سرزمین فرانک ها یا فرانک است.میتوانیدپکیج  ویزا فرانسه را در اینجا دانلود کنید.فرانسه یکی از بزرگترین کشورهای اروپایی است. این کشور توسط شش کشور دیگر: آلمان، بلژیک و لوکزامبورگ به شمال شرقی، سوئیس و ایتالیا به جنوب شرقی و اسپانیا به جنوب غربی محدود می شود. 

در سال 2007  دین فرانسه شامل  83-88٪ کاتولیک ، 2٪پروتستان ، 1٪یهودی ، 5٪ -10٪مسلمان و  4٪ غیر می شد. در سال 2002 88-92٪ جمعیت فرانسه کاتولیک بودند.

اخذ ویزا شینگن در فرانسه

هنر در فرانسه بسیار مورد توجه است و فرانسه برای مجموعه های هنری در کشور خود شناخته شده است. معروف ترین گالری هنری در جهان، لوور، در پاریس واقع شده است. این خانه مونا لیزا و ونوس د میلو است. بسیاری از خانه های مد در پاریس واقع شده اند.زبان فرنسه زبان رسمی کشور فرانسه است. اما در بخشی از شهر که گردشگران زیادی دارد، مردم به زبان انگلیسی آشنا هستند و با شما صحبت خواهند کرد. زبان های محلی دیگر نیز مانند گویش های آلمانی و سلتیک صحبت می شود.

درباره کشور اسپانیا چه میدانید؟؟

تور اسپانیا


سفربه اسپانیا

اسپانیا ششمین کشور در اروپا و پنجمین کشور در اتحادیه اروپا است. پایتخت اسپانیا و بزرگترین شهر مادرید می باشد. دیگر مناطق شهری عمده شامل بارسلونا، والنسیا، سویا، بیلبائو و مالاگا هستند. سفر به اسپانیا یکی از سفرهای لوکس و بینظیر شما میتواند باشد . جهت اطلاع از قیمت ویزای اسپانیا  اینجا کلیک کنید و یا می توانید با مشاوران کارینا پرواز تماس بگیرید.انسانهای مدرن اولین بار در 35000 سال پیش به شبه جزیره ایبرین رسیدند.


تور های اسپانیا

زبان اسپانیایی

زبانی که امروزه به عنوان اسپانیایی شناخته می شود، از یک گویش لاتین است که در قرن پنجم پس از سقوط امپراتوری روم شرقی  در بخش های شمالی و مرکزی شبه جزیره ایبرین واقع شده است به دست آمده .با یک استاندارد کتبی در شهرهای تولدو (سده های 13 تا 16) و مادرید (از دهه 1560) توسعه یافت.

سفر به اسپانیا

تعطیلات مهم اسپانیا

تعطیلات مهم اسپانیا "Semana Santa" (هفته مقدس) است، هفته قبل از عید پاک با نمایش های بزرگ و دیگر رویدادهای مذهبی جشن گرفته می شود. اسپانیایی ها نیز جشن های مقدس و محلی خود را در کلیساها برگزار می کنند. یکی دیگر از مشهورترین جشن های اسپانیا جشنواره "سان فرمین" است که هر ساله در ماه جولای در پامپلونا جشن می گیرد. گاوها در خیابان ها آزاد می شوند، در حالی که مردم پیش از حیوانات به خیابان ها  می روند.


تور اسپانیا