اخذ ویزا کانادا

  

شرایط اخذ ویزا کانادا

 

ویزای کانادا

آشنایی با کشور کانادا 

کانادا کشوری در قاره آمریکای شمالی است. کانادا با مساحت ۹٫۹۸ میلیون کیلومتر مربع، دومین کشور پهناور جهان از نظر مجموع مساحت و چهارمین کشور پهناور جهان از نظر مساحت خشکی است جمعیت کانادا بر طبق آخرین گزارش اداره آمار کانادا، بیش از سی و پنج میلیون و پنجاه و شش هزار نفر است. واحد پول دلار آمریکا است.


غذای ملی کانادا 

غذاهای کانادایی از سوخاری ها تا دسرهای خوشمزه آن بسیار فریبنده هستند و حتما باید در سفر به کانادا آنها را امتحان کنید. از معروف ترین غذاهای کانادایی پوتین می باشد اما به غیر از آن در لیست کارینا پرواز می توانید با دیگر غذاهای کانادا آشنا شوید. 

پوتین Poutine

 یکی از معروفترین غذاهای کانادا پوتین است . پوتین  غذای کانادایی _ فرانسوی است اما بسیاری از مردم کبک ادعا می کنند این غذا ابداع آنهاست و تاریخچه آن به سال 1950 بر می گردد. این غذا از سیب زمینی سرخ شده همراه با پنیر و آبگوشت تهیه می شود و همراه با یک نوشیدنی کانادایی ،  بی نظیر خواهد شد. امروزه در هر جای دنیا می توان این غذا را پیدا کرد.

از کجا بخریم: این غذا در همه رستوران های  زنجیره ایی بزرگ مانند مک دونالد پیدا می شود. رستوران  Smoke’s Poutinerie  این غذا را به صورت های مختلف کم کالری یا به صورت گیاهی سرو می کند و تنوع زیادی دارد. در جشن های بزرگ و سالانه این رستوران پوتین را به مقدار زیاد تهیه می کند.

6 غذای معروف کانادا

سزار Caesar

این کوکتل در سال 1969 توسط والتر چل، مدیر رستوران کلگری، اختراع شد و از آن به بعد محبوب شد.

(با ادعای Clamato-maker Mott بیش از 350 میلیون سزار هر ساله فروخته می شود.) که عناصر تشکیل دهنده آن عبارتند از آب کالماتو و نمک دریایی .

از کجا بخریم: اگرچه سزار یک نوشیدنی است اما یک رستوران به نام  Score on Davie در ونکوور آن را تبدیل به غذا کرده است. این غذا به اسم  "شاهزاده سزار" است که با مرغ کبابی ، بال مرغ، گوشت خوک و پنیر هات داگ، سبزیجات و سزار تشکیل شده است.

 6 غذای معروف کانادا

تارت کره ایی Butter Tarts

 این شیرینی  به عنوان یکی از خوراکی های ابتدایی و ساده کانادا بسیار خوشمزه است و از مخلوط کره ، شکر و تخم مرغ تهیه می شود که در برخی موارد به آن کشمش هم می زنند. داخل این تارت از کرم مخصوص پر می شود.

از کجا بخریم: اکثر کافی شاپ ها و نانوایی ها آن را درست می کنند. اما در انتاریو Butter Tart Trail را می توان از بهترین ها معرفی کرد که در لیست 18 قنادی برتر می باشد.اگر آن هم کافی نبود به  سمت دریاچه کاوارتا Kawartha و به مدت سه ساعت رانندگی کنید . در آنجا تارت های کره ایی بیشتری عرضه می شود.

 6 غذای معروف کانادا

نانومو  Nanaimo Bars

این دسر خوشمزه از سه لایه کیک ، وانیل مخلوط شده با کره و شکلات تهیه می شود. اولین دستور العمل این دسر در سال 1925 در کتاب Ladies Auxiliary آمده است که این دسر به نام مربع های شکلاتی نام داشتند. نانومو طعم های مختلفی چون لیمویی و کره بادام زمینی تهیه می شود.

از کجا بخریم:  اگر قصد دارید بهترین نانومو را بخورید بهتر است به زادگاه این دسر یعنی Nanaimo بروید

 6 غذای معروف کانادا